הלוואה חוץ בנקאית

לקבלת הצעת מחיר השאירו את פרטיכם.

הלוואות חוץ בנקאיות מהוות פתרון יעיל ללווים רבים הזקוקים לפתרון מימון מהיר ויעיל אך אין להם משהו אחר בנמצא. צמה מאפיין הלוואות חוץ בנקאיות ומתי מומלץ לפנות לאפיק זה? על כך ועוד, ריכזנו לכם כאן מידע. תודה לצוות המומחים של ארנפלד הלוואות על הבמה המכובדת. אם אתם נתקלים בשאלה ספציפית נושא, צרו קשר עם המומחים לגיוס מימון בחברת ארנפלד הלוואות. הם ישמחו לסייע לכם והנגיש לכם מידע נוסף.

מהן הלוואות חוץ בנקאיות?

הלוואות חוץ בנקאיות הן הלוואות הנלקחות ממקור מימון חיצוני לבנק. זה יכול להיות חברת ביטוח, חברת אשדראי או כל גוף אחר שהוא לא הבנק. הלוואות אלו מאופיינות בריבית יקרה יחסית (אלא אם כן מדובר בגוף שהוקם ללא מטרת רווח כמו גמ"חים להשאלת כספים). עולם ההלוואות המפותח נוצר תודות לגופים חוץ בנקאיים שצצים כל יום מחדש כפטריות לאחר השמש.

אם בעבר אדם היה מעוניין לקבל הלוואה ולצורך כלך הוא ידע שהכל תלוי באישור הבנק להלוואה. היום, אנשים כבר יודעים, גם אם הבנק לא מאשר את ההלוואה, ניתן לפנות לגוף מימון חוץ בנקאי ולקבל הלוואה למרות הסירוב הבנקאי. כל גוף מימון חי לעצמו ומנוהל תחת כללים שקבע לעצמו וכך התחרות בתחום מתאפשרת. מי מרוויח מתחרויות? הלקוחות! לווים שיודעים איך לנצל את המומנטום ולערוך השוואת מחירי הלוואות בצורה נכונה ויעילה, הם המרוויחים הראשיים.

 

אילו גופי מימון חוץ בנקאיים קיימים?

גופי המימון החיצוניים מתפלגים ביניהם לחברות מימון פרטיות, קרנות מימון חיצוניות וגמ"חים. יש חברות אשראי מוכרות יותר כמו חברות כרטיסי אשראי, חברות מימון פרטיות, חברות ביטוח ועוד, לעומת חברות פחות מוכרות כמו קרנות שונות, גמ"חים ועוד.

מרבית האשראי שהציבור הישראלי צורך נלקח מהבנקים ולא מגופי המימון החיצוניים. הסיבה לכך די ברורה: הלוואות חוץ בנקאיות הן יקרות לאמיתו של דבר. לוקחים אותם במצבים של אין ברירה.

 

מתי ניתן ליטול הלוואה חוץ בנקאית?

הלוואות חוץ בנקאיות נלקחות לכל מטרה. יש גופי מימון המתנים את ההלוואות למטרות מסוימות לעומת גופי מימון שלא מבחינים בין המטרות השונות והם מציעים הלוואה לכל מטרה שרק תרצו (העיקר תקחו הלוואה ותשלמו להם ריבית).

גופי המימון החיצוניים עלולים להיות מבלבלים ולפני שאתם פונים לגוף מימון חיצוני חשוב לזכור כי יש לא מעט מציעי הלוואות שהם לא חוקיים והם לא רחוקים מהשוק השחור עליו כולנו שמענו. כדי להיזהר מגופים מפוקפקים שכאלו, חשוב לבדוק את אמינות מקור המימון ולוודא שיש לו רשיון למתן הלוואות מטעם משרד האוצר.

 

האם הלוואה חוץ בנקאית היא משתלמת?

הלוואה חוץ בנקאית היא בעלת יתרונות וחסרונות ואם אתם מחפשים מימון, כדאי שתכירו אותם ותחליטו ביישוב הדעת אם לקיחת ההלוואה משתלמת עבורכם או לא. נסקור את היתרונות והחסרונות בקצרה:

יתרונות הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואה עם תנאים גמישים

הגופים החוץ בנקאיים לא כבולים לאף הנחיות מגוף על ולכן הם יכולים לגבות איזה גובה ריבית שהם רוצים, אך יחד עם זאת, הם גם יכולים להגיע לקראת הלווה ולהגמיש את תנאי ההלוואה בהתאם לבקשות הלווה. אם הלוואה בנקאית כפופה באורך הפריסה שלה, תנאי ההחזר וכו', הרי שכאשר מדובר בהלוואה חוץ בנקאית, הנתונים הללו גמישים במרבית המקרים.

 

ללא בדיקות מקיפות

הלוואה בנקאית תעמיד אתכם במעין חקירה. הבנק יבחן את גובה ההכנסות שלכם וירצה לוודא שהוא לא מפספס עליכם אף פרט שעשוי להיות משמעותי לחישוב הסיכונים הנלווים להלוואה. גופים חוץ בנקאיים לעומת זאת, גופים ריבית יקרה מלכתחילה ולכן לא ממש אכפת להם רמת הסיכון הנלווה. הלוואות אלו ניתנות ללא ערבויות וללא בטחונות. הן גם ידועות כמהירות וקלות לתקבול.

 

ברירת מחדל

לא מעט לווים פונים לקבל הלוואות חוץ בנקאיות לאחר שקיבלו סירוב להלוואה מהמערכת הבנקאית שמונעת מהם לקבל הלוואות בגין מצבם הכלכלי. הגופים החוץ בנקאיים כן מאשרים להם הלוואה ולכן הם פונים אליה. הלוואה חוץ בנקאית מצילה מסורבי הלוואות רבים, וזה לא סוד. הבעיה היא שצריך לדעת לנהל את העניינים בחוכמה וליטול הלוואה כזו בצורה שיהיה ניתן למחזר אותה בהמשך חייה ללא מחירים יקרים מידי. לווים רבים נוטלים הלוואה חוץ בנקאית עד לשיפור המצב הכלכלי שלהם, וכך, לאחר שדירוג האשראי שלהם משתפר הם פונים למחזר את ההלוואה החיצונית להלוואה בנקאית.

 

חסרונות הלוואות חוץ בנקאיות

אם זה לא היה ברור עד עכשיו, הרי שכדאי שנכתוב זאת שחור על גבי לבן: הלוואות חוץ בנקאיות הן בעלות ריבית יקרה ביחס ליתר ההלוואות הקיימות במשק. מה שחשוב לדעת הוא כי באמצעות ליווי מקצועי של יועץ פיננסי ניתן להפחית את מחיר הריבית. יועץ פיננסי ינהל משא ומתן עם הגופים החוץ בנקאיים, יערוך השוואת מחירים וישיג לכם את הריביות המשתלמות ביותר שהוא יכול.

כך שאמנם הלוואה חוץ בנקאית היא יקרה. אך לצד החיסרון הזה, יש לא מעט יתרונות, ההלוואה מתקבלת במהירות, בתנאים גמישים יותר מתנאי הבנק והיא מהווה הצלה כאשר המערכת הבנקאית מסרבת לאשר הלוואות. מה גובר על מה? אתם תחליטו מה נכון עבורכם. לצורך קבלת החלטה מושכלת פנו לקבלת ייעוץ ממומחה לגיוס מימון.

 

על מה חשוב להקפיד בלקיחת הלוואות חוץ בנקאיות?

עולם ההלוואות מלא בהונאות ולפני שאתם פונים לקחת הלוואות חשוב לבדוק מספר נקודות:

מקור המימון

וודאו שמדובר במקור מימון אמין ונכון עבורכם. בררו שיש לגוף המימון אליו אתם פונים רישיון לכך מטעם רשות ההון.

 

היצמדו לצרכים שלכם

אתם יודעים לכמה כסף אתם זקוקים. אף אחד לא יוכל להחליט במקומכם כמה כסף אתם צריכים… בדקו מה גובה סכום ההלוואה הנדרש לכם, מה גובה ההחזר החודשי הרצוי לכם ואילו תנאים אתם צריכים כדי שתוכלו לעמוד בכבוד ובקלות בתנאי ההלוואה.

 

לא לשכוח את הריבית

עלויות הריבית בהלוואה חוץ בנקאית הן גבוהות. אל תשכחו להתייחס לפרמטר זה. לא מעט לווים שוכחים לבדוק את הריבית והם עסוקים כל כולם בהתאמת ההלוואה לצרכים האישיים שלהם. בכללי חשוב לזכור להתאים את צרכי ההלוואה לתנאים האישיים. הרי מה יעזור לגייס הלוואה בריבית נמוכה כל עוד וההחזר החודשי הוא גבוה ואין אפשרות לעמוד בו… הצדדים חייבים לעמוד על דיוקם, לכאן ולכאן… ליווי צמוד של מומחה לגיוס מימון היא קריטית להצלחת גיוס הלוואה משתלמת. צוות ארנפלד הלוואות מומחה בתחום.

סיבות לסירוב הלוואה

בעבר, כתבתי על איך מתמודדים עם סירוב של הבנק להלוות לכם כסף למשכנתא (או לכל הלוואה לצורך העניין), ואם הבנק נחוש בעמדתו לסרב, איפה אתם

קרא עוד ←

הלוואות בצ'קים

לצד הגופים הבנקאיים, אשר מתנים הענקת הלוואה בשלל מאפיינים שונים, בהן קיום בטחונות וערבים להלוואה, אפיקי המימון החוץ בנקאיים מקלים על מבקשי ההלוואות השונים. הלוואות

קרא עוד ←

מהי הלוואה עומדת?

הגדרת המושג "הלוואה עומדת" רובנו מכירים את ההסדר של הלוואות סטנדרטיות, בהן המלווה מעביר ללווה סכום כסף גדול באופן מיידי לצורך מטרה מסוימת, והלווה מצידו

קרא עוד ←

הלוואות מול חיסכון

הדו קרב הנצחי של הכלכלה מתנהל בין שני יריבים מוכרים לכל משק בית בישראל – חיסכון מול הלוואה. רובנו מעדיפים להמשיך ולחסוך בכל מצב.

קרא עוד ←

הלוואת משכנתא לבעלי נכס

https://www.youtube.com/watch?v=NebvtqusYR4בשורה משמחת לכל ציבור הלווים בישראל – אם יש לכם דירה, הבנק מאפשר לכם לקחת הלוואת משכנתא בסכום כסף גדול, בתנאים אטרקטיביים במיוחד ולכל מטרה שרק תרצו!כמעט

קרא עוד ←

הלוואה לסטודנטים בעלי נכס

תקופת הלימודים היא תקופה ייחודית בחיים שבה הוצאות רבות ומעט מאוד זמן פנוי לייצר הכנסות, לכן סטודנטים רבים בוחרים או נאלצים לבקש הלוואות ואשראי מגורמים פיננסיים שונים על מנת לממן

קרא עוד ←

משכנתא לסגירת חובות

https://www.youtube.com/watch?v=UgcqmWlGu6w

שוק ההלוואות הישראלי מעולם לא היה מפותח כל כך כפי שהוא היום, ניתן לקבל הלוואות למימון כל פעילות וממגוון רחב של גורמים בנקאיים וחוץ בנקאיים.

קרא עוד ←

הזינו את מספר הטלפון ושלחו לנו הודעה לוואטסאפ >>>