הלוואה מיידית – פתרון מהיר אך יקר

הפתעה! אתם זקוקים לכסף מיידית עקב סיבה קריטית שתפסה אתכם עם המכנסיים למטה. אם אתם זקוקים לסכום גדול של כסף מהר, כנראה תחפשו גורמים חוץ בנקאיים לאספקה של הלוואה מהירה, כי התהליך מול הבנק הוא איטי ואין לכם שבועיים או חודש לשרוף עד שתקבלו את הכסף.

הלוואות מיידיות מגורמים חוץ בנקאיים מאושרות מהר והכסף מגיע אליכם מיידית, וההלוואה גם מאושרת ביתר קלות אל מול הבנק. החיסרון: הריביות גבוהות, התנאים לא מושלמים בכלל וזה יקר.

ההבדלים בתהליך אל מול הבנק

הבנק יבקש מכם מסמכים שחוקרים את העבר והיסטוריית ההתנהלות הכלכלית שלכם, ואת הגורם החוץ בנקאי זה פחות מעניין – כל עוד תראו הכנסה מספקת אל מול ההחזרים החודשיים. את הבקשה להלוואה מול גורם חוץ בנקאי אפשר להגיש באינטרנט תוך ארבע וחצי דקות, ומול הבנק תצטרכו לקבוע פגישה (כלומר, לחכות מינימום כמה ימים לפגישה), להעביר מסמכים בפגישה באופן אישי, לקבל חוות דעת של הפקיד שמולכם, להגיש לאישור ולהמתין לאישור, שעשוי לקחת גם הוא כמה ימים בודדים.

התהליך מחוץ לבנק מהיר מאוד ולמעשה מיידי, והאישור ניתן בקלות יותר. גורמים חוץ בנקאיים לא דורשים ערבים ברוב המקרים. גם המטרה עבורה אתם מגייסים את הכסף בהלוואה פחות מעניינת גורמים חוץ בנקאיים, בעוד את הבנק זה מעניין מאוד והוא גם דורש לראות הוכחות ותיעוד לסיבה עליה אתם מצהירים.

אם אתם רוצים לשפץ, הוא ירצה לראות הצעת מחיר על שיפוץ, אם אתם מתכננים בר מצווה לילד, הוא ידרוש לראות הצעות מחיר מאולמות אירועים. הגורם החוץ הבנקאי, מנגד, ברוב המקרים אפילו לא יתעניין בסיבה להלוואה.

מול גורם חוץ בנקאי אין תור, אין פגישה, לא יוצאים מהבית, הכל נעשה תוך שעות בודדות או אפילו דקות – מהבית – באינטרנט מהפלאפון או בשיחה טלפונית. גורמים חוץ בנקאיים וחברות הלוואות יתהדרו בפניכם שהתנאים אטרקטיבים והריביות טובות, אבל האמת העירומה היא שכמעט בשום מקרה אי אפשר להשיג הלוואה מחוץ לבנק בתנאים שהבנק היה נותן לכם.

אם אין לכם את הזמן לחכות לכסף או שהבנק מסרב, אין לכם ברירה אלא לשלם יותר ולקבל את הכסף מהר.

 

זהירות: מלכודת לפניך

הלוואות חוץ בנקאיות המון פעמים מכניסות אותנו למילכוד. האישור המהיר וקבלת הכסף במצבים בהם הבנק לא היה מאשר לנו, מכניס אנשים לשאננות. מדובר בהתחייבות כספית לכל דבר ועניין שבסופו של דבר תצטרכו להתמודד איתה על בסיס חודשי, ולהחזיר אותה. חשוב לגלות אחריות ולהבין שמראש מדובר בהלוואות מסוכנות יותר מההלוואות שהבנק יתן לכם.

נסו לוודא שתצליחו לעמוד בהחזרים לאורך כל התקופה, תוך כדי שאתם מתחשבים במשכורת שלכם, בכמה היא קבועה ויציבה, ביציבות הכלכלית שלכם, ובהוצאות שעלולות ליפול עליכם בעתיד בהמשך הדרך.

אל תתנו לאישור המהיר לבלבל אתכם – אני חוזר ואומר – אלו הלוואות מסוכנות יותר בדרך כלל מההלוואות שתקבלו בבנק. לרוב לא תקבלו אישור ליותר מ-60 תשלומים על פני 5 שנים מגורמים חוץ בנקאיים למתן הלוואות, כך שאם מדובר בסכום גבוה – גם התשלום החודשי יאלץ להיות גבוה, ומעטים המקרים בהם תקבלו אישור להחזיר את ההלוואה על פני יותר מ-5 שנים כדי להוריד את ההחזר החודשי.

כדאי מאוד לקחת את ההלוואה מגורם מוכר, אמין ובטוח. יש חברות גדולות שנותנות הלוואות, כאלו בעלות שם ומוניטין, נסו לדבוק בהן. סוכנויות הלוואות קטנות עם סניף בודד בשכונה המקומית ובו שלושה עובדים וקירות מתקלפים – פחות. כמובן גם להימנע בכל מחיר מהשוק האפור.

 

הלוואה מיידית
הלוואה מיידית
זקוקים לכסף כאן ועכשיו? השאירו לנו הודעה וננסה לעזור לכם במיידית

הסכום שאתם יכולים לקבל והשאלות שתישאלו כדי לקבל אישור להלוואה

גורמים חוץ בנקאיים מאפשר הלוואות של החל מסכומים מגוחכים של כ-3,000 שקלים, ועד סכומים עצומים במקרים חריגים של מאות אלפי שקלים ועד כחצי מיליון ש"ח.

הגורם שמלווה לכם את הכסף כנראה ירצה לוודא קודם:

 • מה הגיל שלכם.
 • האם אתם רווקים, נשואים, גרושים או אלמנים.
 • מהי ההכנסה החודשית שלכם, איפה אתם עובדים כשכירים או עצמאיים (או שאולי אתם לא עובדים או גמלאים).
 • באילו בנקים יש לכם חשבונות עובר ושב.
 • מטרת ההלוואה – הם כנראה ישאלו לגבי זה אבל זה לא באמת לגמרי מעניין אותם בכל המקרים, רק במקרים בהם הסכום המבוקש גבוה.

את רוב הפרטים האלו אפשר למסור לידיהם בקלות – תעודת זהות, פירוט עו"ש ותלושי שכר זה פחות או יותר כל מה שאתם צריכים להגיש, אפשר להוציא להם את המסמכים האלו תוך דקות בודדות. בהרבה מהחברות להלוואות אפילו לא יבקשו מסמכים לאימות המידע – יסמכו עליכם לפי המילה שלכם כאשר תשאלו לפרטים הללו, כך שהאישור מתקבל באמת תוך דקות בודדות באמצעות מענה מילולי על שאלות של נציג טלפוני, או באמצעות טופס פשוט ומהיר באינטרנט.

 

הלוואה מיידית תוך 5 דקות – מה עוד צריך לדעת?

 • יש חברות שמילולית יתנו לכם הלוואה תוך 5 דקות – טופס פשוט באינטרנט שממלאים ובסיום ההלוואה מאושרת .
 • הכסף עובר לחשבון תוך דקות בודדות.
 • ההלוואות המיידיות הן כאמור חוץ בנקאיות, כלומר הן לא פוגעות במסגרות שלכם בחשבון שלכם, ואין להן השלכות עליהן.
 • חובה להחזיק בחשבון עובר ושב אליו יגיע הכסף. אף חברה לא מספקת את הכסף במזומן או בדרכים אחרות, שלא באמצעות העברה בנקאית של כסף לחשבון.
 • תנאי ההלוואה כאמור פחות טובים ברוב המקרים מההלוואות הבנקאיות, ומשתנות גם לפי כל מקרה לגופו. בהתאם למשכורת, גובה ההחזרים החודשי, היכולות שלכם, סכום ההלוואה ונתונים נוספים – יקבעו הריביות שלכם.
 • חברות וגופים שמספקים הלוואה מיידית חוץ בנקאיים יתנו לכם, מילולית, הלוואה לכל מטרה שהיא, עשויים לשאול לגבי המטרה אבל היא פחות מעניינת אותם, והם גם ברוב המקרים לא ידרשו לראות הוכחות עבור המטרה. רכב, שכר לימוד, שיפוץ הבית, טיפול רפואי, חופשות בארץ, חופשות בחו"ל – הכל תופס מבחינתם, כולל גם דברים שהבנק היה תופס קצת פחות "ראויים" – מחשב חדש, רחפן חדש, ספה חדשה בסלון – הכל.
 • אחרי שתענו על השאלון הזריז טלפונית או בטופס אינטרנטי, תקבלו אישור עקרוני, ויגיע שליח עד הבית מטעם הגורם המלווה שיחתים אתכם על מסמכים. ברגע שקשקשתם לו על הנייר והיא יצא מפתח ביתכם, הכסף עובר אליכם תוך כמה דקות, ותוך יום או יומיים כבר מופיע אצלכם בחשבון.

 

לסיכום

אם נתקלתם במצב בו אתם זקוקים לכסף כאן ועכשיו, מהר ומייד, אתם צריכים הלוואה מיידית מגורם חוץ בנקאי. ההלוואות של גורמים כאלו מאושרים מהר ובקלות יותר מאשר בבנק, התהליך הרבה יותר פשוט מאשר בבנק, ומילולית תוך שעות בודדות הכסף עובר אליכם בהעברה בנקאית. מדובר בהלוואות מסוכנות יותר מאשר בבנק, דווקא בגלל האישור המהיר והקליל – חשוב לוודא שתעמדו בהלוואה מרגע שתתחיל. יש גורמים ראויים יותר וראויים פחות לספק לכם את ההלוואה – חשוב לוודא את מהימנות הגורם ממנו את מלווים את הכסף ולא להתפתות לגורמים קטנים. אפשר לקבל סכומים קטנטנים ועד חצי מיליון, תוך כדי שאתם מוסרים על עצמיכם ועל מצבכם הכלכלי רק פרטים בסיסיים – אין צורך להוכיח ולהציג מסמכים נרחבים כפי שצריך בבנק.

אתם חייבים חשבון בנק שאליו עובר הכסף, אין הלוואות במזומן או באמצעים אחרים שאינם העברה בנקאית, וההלוואה נתנת כנגד איזו מטרה שמתחשק לכם, גופים חוץ בנקאיים לא מתמקדים במטרת ההלוואה כמעט בכלל. ההלוואות הן מהירות מאוד ומקבלים את הכסף כמעט במקום, אבל הריביות ברוב המקרים לא מתחרות בריביות שהייתם מקבלים בבנק. מדובר בהלוואות יקרות.

הלוואה מיידית לוקחים מהספה בבית, בשיחה טלפונית או באינטרנט מהסלולרי או המחשב, ויגיע שליח להחתים אתכם על מסמכים עוד באותו היום או למחרת לכל המאוחר, ברגע שחתמתם – הכסף עובר אליכם מיידית.

כתבות נוספות בנושא

הלוואות בצ'קים

לצד הגופים הבנקאיים, אשר מתנים הענקת הלוואה בשלל מאפיינים

הזינו את מספר הטלפון ושלחו לנו הודעה לוואטסאפ >>>